II Choszczeńska Pętla Przeprawowa o Puchar Komendanta Powiatowego

Trasa łącznie rozciągała się na długości około 8 km, była sumą dwóch pętli na których uczestnicy po pokonaniu przeszkód terenowych zdobywali pieczątki przeliczane później na punkty.

W wydarzeniu wzięły udział 23 załogi. Miejsce pierwsze zajęli Dariusz Danilenko z pilotem Laurą Danilenko, zdobyli 240 punktów (nie zdołali pokonać tylko 3 punktów przeprawowych) w czasie 4 godzin i 26 minut. Miejsce drugie Dariusz i Agnieszka Russ, również z łączną liczba 240 punktów jednak w czasie o 6 minut dłuższym niż zwycięscy. Miejsce trzecie z 237 punktami Tomasz Ciborowski i Adam Wiśniewski.

Nagrodę specjalną w klasyfikacji „Najlepsza załoga strażacka” zdobyli Dawid Samborski i Damian Samborski reprezentujący Komendę Powiatową PSP w Wałczu, którzy zdobyli 219 punktów. Natomiast nagrodę „Fair play” otrzymali Michał i Małgorzata Hen.
Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane przez Komendanta Powiatowego PSP w Choszcznie oraz atrakcyjne nagrody, których głównym sponsorem było Starostwo Powiatowe w Choszcznie.